• Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Koperty Twoich marzeń.

  Pełny asortymet, kolorystyka, personalizacja.
 • Nadruki na kopertach.

  - tak Cię widzą, jak do nich napiszesz!
 • Drukujemy WSZYSTKO!

  Bo w kopercie najważniejsza jest zawartość.

O Firmie

MAMY ZASZCZYT ZAPREZENTOWAĆ PAŃSTWU A&G KOPERTY SP. Z O.O.

Jesteśmy w 100% polskim przedsiębiorstwem. Nasza  fabryka  posiada  nowoczesne,  w  pełni zautomatyzowane maszyny produkcyjne. Zaawansowana technologia i nowoczesne linie produkcyjne pozwalają na bardzo szybkie wykonanie każdego zamówienia. Do produkcji kopert stosujemy wyłącznie gwarantowanej jakości surowce (papier, kleje, farby, itp).  Załogę fabryki stanowią fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem produkcyjnym.
To  wszystko  sprawia, że koperty naszej produkcji odznaczają się znakomitą jakością i  zawsze  są  dostępne,  niezależnie  od  zamawianej  ilości.
Oferujemy  szeroki  wybór kopert o różnych typach, rozmiarach i zastosowaniach a także różnym sposobie zaklejania.
Specjalizujemy się w produkcji kopert rozszerzanych, charakteryzującymi się  poszerzanymi bokami i dnem. Koperty te przeznaczone są  głównie do wysyłek objętościowych, takich jak: katalogi, obszerne broszury itp.
Posiadamy także koperty z warstwą folii bąbelkowej, stosowane do przesyłek wymagających szczególnej ostrożności przy wysyłce. 
Posiadamy również koperty do automatycznego, maszynowego pakowania, które usatysfakcjonują duże firmy wysyłkowe. Produkujemy także koperty z okienkami o różnych wymiarach, które po uprzednim uzgodnieniu z naszymi pracownikami mogą być umiejscowione wg zaleceń klienta.
Posiadając bardzo duży park maszynowy, specjalizujący się w druku kopert jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zadrukować w pełnym kolorze praktycznie każdą kopertę. 
Myślimy, że nasze koperty usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających użytkowników, zarówno w kraju jak i za granicą.

KOPERTY TWOICH MARZEŃ


Lekkie i niezwykle praktyczne koperty towarzyszą nam od lat. Wykorzystujemy je w życiu codziennym – do wysyłki listów, pakowania przesyłek rzeczowych oraz ochrony dokumentów przed uszkodzeniem. Bez kopert trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie biur, kancelarii, urzędów i gospodarstw domowych, w których znajdują wiele zastosowań.

Przedsiębiorstwo A&G Koperty to odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości materiały do pakowania przesyłek. W sklepie oferujemy estetyczne i wytrzymałe koperty, których jesteśmy producentem. Starannie zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejsze detale, spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

SZEROKI WYBÓR RODZAJÓW I ROZMIARÓW


By sprostać potrzebom klientów, proponujemy koperty różnych typów. Wśród nich znaleźć można między innymi koperty bąbelkowe, z nadrukiem, ozdobne, konfekcjonowane pakowane w folię, DeLux dla biznesu, bezpieczne Deposack, kurierskie i RTG. Wszystkie one zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym przechowywaniu zawartości.

U nas dostępne są produkty, pozwalające na idealne dopasowanie ich do pakowanej zawartości. Naszym klientom oferujemy takie rozmiary kopert, jak C6, CD, DL, C6/C5, C5, B5, C4, B4 i E4. Wśród kopert znaleźć można te klejone na mokro, samoklejące, samoklejące z paskiem i do automatycznego pakowania.
Polski producent kopert
A&G Koperty to w 100 % polskie przedsiębiorstwo. Dostępne u nas produkty, powstają w nowoczesnej fabryce, wyposażonej w zautomatyzowane maszyny. Do produkcji kopert stosujemy wyłącznie wysokiej jakości surowce – papier, kleje i farby. Zaawansowane technologie pozwalają nam działać sprawnie i na wysokim poziomie.

Osiągnięcie wysokiej jakości w produkcji kopert nie byłoby możliwe bez naszych doświadczonych fachowców. To oni dokładają wszelkich starań, by w naszej firmie znalazły się produkty odznaczające się estetyką i trwałością. Takie, które usatysfakcjonują klientów, poszukujących kopert o różnym zastosowaniu, w różnych rozmiarach i z różnymi sposobami klejenia.
Zapoznaj się z naszą ofertą
Potrzebujesz wysokiej jakości kopert? Planujesz zakup kopert z nadrukiem, bąbelkowych lub ozdobnych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz bogaty wybór wysokiej jakości produktów w wielu rozmiarach. Zapewniamy fachowe doradztwo w ich doborze, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!