• UE
  A&G Koperty
  ul. Strefowa 3, Niedrzwica, 19-500 Gołdap,
  info@agkoperty.com.pl
  Tel.: +48.87.615.21.05
  Poprzedni

  O Firmie

  MAMY ZASZCZYT ZAPREZENTOWAĆ PAŃSTWU A&G KOPERTY SP. Z O.O.

  Jesteśmy w 100% polskim przedsiębiorstwem. Nasza  fabryka  posiada  nowoczesne,  w  pełni zautomatyzowane maszyny produkcyjne. Zaawansowana technologia i nowoczesne linie produkcyjne pozwalają na bardzo szybkie wykonanie każdego zamówienia. Do produkcji kopert stosujemy wyłącznie gwarantowanej jakości surowce (papier, kleje, farby, itp).  Załogę fabryki stanowią fachowcy z wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym. To  wszystko  sprawia, że koperty naszej produkcji odznaczają się znakomitą jakością i  zawsze  są  dostępne,  niezależnie  od  zamawianej  ilości. Oferujemy  szeroki  wybór kopert o różnych typach, rozmiarach i zastosowaniach a także różnym sposobie zaklejania. Specjalizujemy się w produkcji kopert rozszerzanych, charakteryzującymi się  poszerzanymi bokami i dnem. Koperty te przeznaczone są  głównie do wysyłek objętościowych, takich jak: katalogi, obszerne broszury itp. Posiadamy także koperty z warstwą folii bąbelkowej, stosowane do przesyłek wymagających szczególnej ostrożności przy wysyłce. Posiadamy również koperty do automatycznego, maszynowego pakowania, które usatysfakcjonują duże firmy wysyłkowe. Produkujemy także koperty z okienkami o różnych wymiarach, które po uprzednim uzgodnieniu z naszymi pracownikami mogą być umiejscowione wg zaleceń klienta. Posiadając bardzo duży park maszynowy, specjalizujący się w druku kopert jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zadrukować w pełnym kolorze praktycznie każdą kopertę. Myślimy, że nasze koperty usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających użytkowników, zarówno w kraju jak i za granicą.

  KOPERTY TWOICH MARZEŃ

  Lekkie i niezwykle praktyczne koperty towarzyszą nam od lat. Wykorzystujemy je w życiu codziennym – do wysyłki listów, pakowania przesyłek rzeczowych oraz ochrony dokumentów przed uszkodzeniem. Bez kopert trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie biur, kancelarii, urzędów i gospodarstw domowych, w których znajdują wiele zastosowań.

  Przedsiębiorstwo A&G Koperty to odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości materiały do pakowania przesyłek. W sklepie oferujemy estetyczne i wytrzymałe koperty, których jesteśmy producentem. Starannie zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejsze detale, spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

  SZEROKI WYBÓR RODZAJÓW I ROZMIARÓW

  By sprostać potrzebom klientów, proponujemy koperty różnych typów. Wśród nich znaleźć można między innymi koperty bąbelkowe, z nadrukiem, ozdobne, konfekcjonowane pakowane w folię, DeLux dla biznesu, bezpieczne Deposack, kurierskie i RTG. Wszystkie one zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym przechowywaniu zawartości.

  U nas dostępne są produkty, pozwalające na idealne dopasowanie ich do pakowanej zawartości. Naszym klientom oferujemy takie rozmiary kopert, jak C6, CD, DL, C6/C5, C5, B5, C4, B4 i E4. Wśród kopert znaleźć można te klejone na mokro, samoklejące, samoklejące z paskiem i do automatycznego pakowania.

  Polski producent kopert A&G Koperty to w 100 % polskie przedsiębiorstwo. Dostępne u nas produkty, powstają w nowoczesnej fabryce, wyposażonej w zautomatyzowane maszyny. Do produkcji kopert stosujemy wyłącznie wysokiej jakości surowce – papier, kleje i farby. Zaawansowane technologie pozwalają nam działać sprawnie i na wysokim poziomie.

  Osiągnięcie wysokiej jakości w produkcji kopert nie byłoby możliwe bez naszych doświadczonych fachowców. To oni dokładają wszelkich starań, by w naszej firmie znalazły się produkty odznaczające się estetyką i trwałością. Takie, które usatysfakcjonują klientów, poszukujących kopert o różnym zastosowaniu, w różnych rozmiarach i z różnymi sposobami klejenia.

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

  Potrzebujesz wysokiej jakości kopert? Planujesz zakup kopert z nadrukiem, bąbelkowych lub ozdobnych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz bogaty wybór wysokiej jakości produktów w wielu rozmiarach. Zapewniamy fachowe doradztwo w ich doborze, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Używamy Cookies żeby dostarczać lepszych usług. Polityka Prywatności i Cookie